AktualitetFlashKryesoreTe FunditTe Gjitha

U aksidentua në punë, shpallen në kërkim adminitratori i firmës dhe zbatuesi i projektit

Policia e Elbasanit ka shpallur në kërkim shtetasit E.B., 49 vjeç ( administrator i një firme ) dhe P.N., 43 vjeç, ( zbatues projekti) për veprën penale “Shkelja e rregullave të mbrojtjes në punë”.

Kjo  pasi në fshtin Trojas, Belesh, duke punuar në ndërtimin e një banese është aksidentuar punëtori shtetasi M.N., jashtë rrezikut për jetën.

Njoftimi i policisë

Nga Specialistët për Hetimin e Krimit në Komisariatin e Policisë Cërrik,  u referuan materialet hetimore në Prokurorinë pranë Gjykatës së Shkallës Parë Elbasan për veprën penale “Shkelja e rregullave të mbrojtjes në punë”, dhe po punohet për kapjen e shtetasve:

E.B., 49 vjeç ( administrator i një firme ) dhe P.N., 43 vjeç, ( zbatues projekti) pasi në fshtin Trojas, Belesh, duke punuar në ndërtimin e një banese është aksidentuar punëtori shtetasi M.N., jashtë rrezikut për jetën.

Fjalët Kyce

Palët politike u ulën në tavolinë për Reformën Zgjedhore, mendoni se është arritur një marrëveshje mes liderëve kryesorë dhe për çështje të tjera?

Për t'ju bashkuar grupit të Faxweb.al në Facebook, klikoni Join Group

Artikuj të Ngjashëm

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *