Shkarkoni aplikacionin e Fax Web

 


AktualitetBotaFlashTe FunditTe Gjitha

Shkon në 6 numri i viktimave nga tërmeti në Turqi, raportohet për 225 të plagosur

Ka filluar operacioni i kërkim shpëtimit në ndërtesat e rrënuara në Turqi ku bëhet me dije se ka disa të shkatërruara plotësisht.

Demi më tani ka njoftim për gjashtë të vdekur dhe 225 të plagosur.

Deri më tani është e konfirmuar magnituda që ka qenë 6.8 e shkallës rihter dhe disa dëme në disa qytete.

Këto janë edhe pamjet e tmerrshme që na vijnë nga Turqia, ku na kujtojnë edhe një herë tërmetin e frikshëm që ra në vendin tonë më 26 nëntor të viti të kaluar.

 

View this post on Instagram

 

#elazığ Arama Kurtarma Çalışmaları Son Hızla Devam Ediyor Tüm Teknik Ekip Büyük Güçlükle Çalışıyor. #deprem

A post shared by HATAY TV 🇹🇷 (@hataytv) on

 

View this post on Instagram

 

Elazığ Deprem’in Etkileri.. #sondakika #deprem

A post shared by HATAY TV 🇹🇷 (@hataytv) on

 

 

View this post on Instagram

 

#elazığ Arama Kurtarma Çalışmaları Son Hızla Devam Ediyor Tüm Teknik Ekip Büyük Güçlükle Çalışıyor. #deprem

A post shared by HATAY TV 🇹🇷 (@hataytv) on

Fjalët Kyce

Mendoni se duhet të hapen listat e partive dhe të ndalohen koalicionet parazgjedhore?

Për t'ju bashkuar grupit të Faxweb.al në Facebook, klikoni Join Group
loading...

Artikuj të Ngjashëm

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Mund të Lexoni

Close