Shkarkoni aplikacionin e Fax Web

 


AktualitetFlashTe FunditTe Gjitha

Turistët francezë në Vlorë bëjnë gjestin e veçantë për çiftin fierak që po martoheshin

Fotografitë teksa perëndon dielli buzë detit, janë gjithmonë një zgjedhje ideale për çiftet të cilët po martohen.

Ky cift që shihni në foto, nga Fieri, kishte zgjedhur Nartën për të realizuar setin e tyre fotografik të fotove të martesës.

Por e vecanta në këtë postim që ka bërë gazetarja Anila Hoxha qëndron tek turistët që janë gjendur aty dhe kanë ndihmuar ciftin duke u ofruar rulotin e tyre të ndërrojnë veshjet.

“Vlora eshte magjepsese. Nusja e dhenderri nga Fieri . Turistet franceze qe e kane kthyer Narten ne nje destinacion turistik ,ndihmojne ciftin te nderroje veshjet ne rulotin e tyre , per te shkrepur fotografi me perendim dielli.”- shkruan gazetarja.

Fjalët Kyce

Partitë politike firmosën Marrëveshjen për Reformën Zgjedhore. A mendoni se Presidenti Meta duhet të dekretojë një datë zgjedhjesh në tetor të këtij viti?

Për t'ju bashkuar grupit të Faxweb.al në Facebook, klikoni Join Group
loading...

Artikuj të Ngjashëm

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *