FlashShowBizTe FunditTe Gjitha

Trondit modelja shqiptare: Hani p***! Është vegane (FOTO)

Modelja e famshme Niki Delijorgji ëshyë bërë shumë shpesh pjesë e rubrikave rozë për shkak të koncepteve që ajo ka për jetën.

Pasi fitoi “Miss Shqipëria 2012” dhe “Miss Globe”, Niki prej vitesh jeton në Londër ku vazhdon modelingun.

Modelja e famshme shpesh herë poston në rrjetet sociale dhe nxit njerëzit e tjerë që të bëhen Vegan, pasi sipas saj është mënyra më e shëndëtshme për t’u ushqyer.

Por me postimin e saj më të fundit i ka habitur ndjekësit e saj.

“Hani p***, është Vegan,”- thotë modelja.

(F.M.Faxweb)

Fjalët Kyce

Artikuj të Ngjashëm

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.