Shkarkoni aplikacionin e Fax Web

 


FlashShowBizTe FunditTe Gjitha

Tre muaj pasi u bë nënë, Olta Boka bën ndryshimin e papritur në pamje

Me 15 korrik të këtij viti, këngëtarja shumë e dashur për publikun, Olta Boka u bë nënë për herë të parë. Ajo solli në jetë një vajzë, të cilës i vendosi emrin e veçantë Gaia.

Përgjatë këtyre tre muajve, Olta është fokusuar vetëm te vogëlushja, dhe vetëm së fundmi ka vendosur të bëjë diçka për veten.

Ajo ka bërë një ndryshim drastik në pamjen e saj, duke i lyer flokët në ngjyrë kafe të errët. “Pas 3 muajsh ishte koha për një ndryshim”, ka shkruar këngëtarja krahas një postimi në Instastory.

Për t'ju bashkuar grupit të Faxweb.al në Facebook, klikoni Join Group
loading...

Artikuj të Ngjashëm

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *