Shkarkoni aplikacionin e Fax Web

 


AktualitetFlashTe FunditTe Gjitha

LAJM I FUNDIT/ Rikthehet frika, ndihen lëkundje tërmeti në Durrës

Një tërmet ka rikthyer frikën për banorët e Durrësit. Ndonëse me intensitet shumë të vogël, banorët kanë përjetuar lëkundjet e tërmetit dhe janë përfshirë në panik.

Tërmeti ka rënë vetëm pak minuta më parë dhe shumë banorë janë parë të dalin jashtë, ndërkohë që sipas EMSC lëkundjet kanë qenë 3 ballë.

Partitë politike firmosën Marrëveshjen për Reformën Zgjedhore. A mendoni se Presidenti Meta duhet të dekretojë një datë zgjedhjesh në tetor të këtij viti?

Për t'ju bashkuar grupit të Faxweb.al në Facebook, klikoni Join Group
loading...

Artikuj të Ngjashëm

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *