Shkarkoni aplikacionin e Fax Web

 


FlashTe FunditTe Gjitha

Tërhiqen komisionerët e majtë, nis me vonesë procesi i votimit në 5 qendra

Procesi zgjedhor ka hasur incidente edhe në qarkun e Beratit, ku raportohet për tërheqjen komisionerësh dhe hapje të qendrave me vonesë.

Mësohet se procesi i votimit në në pesë qendra të Bashkisë së Beratit ka nisur me vonesë për shkak të tërheqjes së komisionerëve të majtë.

Lidhur me këtë incident, kryetari i KZAZ-së me numër 64 që i përket Bashkisë së Beratit, u shpreh se shkak u bë gjendja shëndetësore e disfavorshme, ndaj dhe u mor vendimi për zëvendësimin e tyre.

(XH.A/SHUPLAKA)

Fjalët Kyce
Për t'ju bashkuar grupit të Faxweb.al në Facebook, klikoni Join Group
loading...

Artikuj të Ngjashëm

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *