Shkarkoni aplikacionin e Fax Web

 


AktualitetFlashSportTe FunditTe Gjitha

Tentoi hedhjen rekord, vdes pasi nuk i hapen parashutat

Shumë njerëz janë të apasionuar pas sporteve ekstreme ku mund të përmendim dhe hedhjen me parashutë nga lartësi të mëdha.

Për t'ju bashkuar grupit të Faxweb.al në Facebook, klikoni Join Group
loading...

Artikuj të Ngjashëm

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *