AktualitetFlashSportTe FunditTe Gjitha

Tentoi hedhjen rekord, vdes pasi nuk i hapen parashutat

Shumë njerëz janë të apasionuar pas sporteve ekstreme ku mund të përmendim dhe hedhjen me parashutë nga lartësi të mëdha.

Artikuj të Ngjashëm

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *