Shkarkoni aplikacionin e Fax Web

 


AktualitetBotaFlashTe FunditTe Gjitha

Të shtëna me armë në mes të Londrës, raportohet për disa të plagosur

Të shtëna me armë zjarri dhe njërëz që konfliktohen me njëri -tjetrin janëdëgjuar dhe parë në në urën e Londrës, që është në qendër të kryeqytetit britanik.

“Jemi në fazën e hershme të trajtimit të një incidenti në urën e Londrës”, tha policia, duke shtuar se një person është arrestuar. “Duket se dikush është qëlluar”, tha në anën tjetër një zëdhënës i policisë.

Ura është rrethuar nga forcat e rendit, ndërsa rrjeti televiziv CNN raporton për një numër njerëzish të plagosur. Një gazetar i BBC-së tha se ka parë disa njerëz duke u grindur në urë.

Partitë politike firmosën Marrëveshjen për Reformën Zgjedhore. A mendoni se Presidenti Meta duhet të dekretojë një datë zgjedhjesh në tetor të këtij viti?

Për t'ju bashkuar grupit të Faxweb.al në Facebook, klikoni Join Group
loading...

Artikuj të Ngjashëm

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *