Shkarkoni aplikacionin e Fax Web

 


AktualitetFlashShowBizTe FunditTe Gjitha

“Të shkretët ne, sa të varfër kemi qenë”, Alketa Vejsiu kujton kohët e vështira

Moderatorja shumë e dashur për publikun, Alketa Vejsiu së fundmi shkoi në Marrakesh, Marok së bashku me këngëtaren Jonida Maliqi. Dy vajzat tërhoqën shumë vëmendjen me postimet e tyre ku tregonin vendet që vizituan atje.

Së fundmi Alketa ka publikuar një video ku tregon pjesë nga udhëtimi nga Marrakesh, por edhe në vendet tranzit. Kur kanë ndaluar në Greqi,  Alketa dhe Jonida kanë kaluar në një vend të cilin moderatorja e kujton me nostalgji.

“Blija çamçakiza dhe jo vetëm që blija çamçakiza por letrat e tyre i bëja koleksion, të shkretët ne sa të varfër kemi qenë”, dëgjohet të thotë moderatorja.

Fjalët Kyce
Për t'ju bashkuar grupit të Faxweb.al në Facebook, klikoni Join Group
loading...

Artikuj të Ngjashëm

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *