Shkarkoni aplikacionin e Fax Web

 


AktualitetFlashTe FunditTe Gjitha

Video/ “Veji prángat mor, veji prángat mor u q…”, plas keq sherri mes të rinjve dhe Pòlicisë në mes të Tiranës, njëri prej tyre shtrihet në tokë  

Një grup të rinjsh janë përleshur me policinë mbrëmjen e të hënës në Tiranë, duke krijuar një skenë të pazakontë në qendër të kryeqytetit.

Për shkak të aktit normativ të pandemisë, policia ka shtuar patrullimet me qëllim kontrollimin e qytetarëve për mbajtjen e maskave.

Pikërisht gjatë kontrolleve që patrullat e policisë po kryenin në hyrje të rrugës “Mine Peza” në Tiranë ka ndodhur edhe incidenti i grupit të të rinjve me forcat e rendit.

Përleshja ka ndodhur pasi efektivët e policisë i kanë kërkuar të ndalojnë 2 të rinjve, për të kontrolluar dokumentacionin dhe për të bërë testin e alkoolit.

Burimet zyrtare thanë se shtetasi me iniciale Henri. T ka kundërshtuar deri në përplasje fizike me forcat e rendit.

Në përleshje është dashur ndërhyrja e 5 punonjësve të policisë për të neutralizuar të riun.

Burime nga policia bëjnë me dije se tashmë i riu është proceduar në gjendje të lirë nga efektivët e komisariatit nr.3, me akuzën për kundërshtim të punonjësit të policisë.

Për t'ju bashkuar grupit të Faxweb.al në Facebook, klikoni Join Group
loading...

Artikuj të Ngjashëm

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *