Shkarkoni aplikacionin e Fax Web

 


AktualitetFlashKosovaTe FunditTe Gjitha

“Taksën s’bon me e hek”, goditet me vezë zv.kryeministri i Kosovës (Video kur tenton shmangien)

Zëvendëskryeministri i Republikës së Kosovës, Avdullah Hoti, është gjuajtur me vezë afër objektit të Qeverisë së Kosovës.

Në një video të publikuar ne internet, shihet se si një person po e gjuan me vezë duke i thënë “Taksën s’bon me e hek”.

Vetë Hoti nuk është prekur nga veza, ndërkohë që ka bërë një lëvizje për t’u shmangur.

Në Kosovë është ende i ndezur debati për heqjen apo jo të taksës ndaj mallrave nga Serbia, për shkak dhe të presionit të shtuar të ndërkombëtarëve.

Partitë politike firmosën Marrëveshjen për Reformën Zgjedhore. A mendoni se Presidenti Meta duhet të dekretojë një datë zgjedhjesh në tetor të këtij viti?

Për t'ju bashkuar grupit të Faxweb.al në Facebook, klikoni Join Group
loading...

Artikuj të Ngjashëm

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *