Shkarkoni aplikacionin e Fax Web

 


AktualitetFlashPolitikëTe FunditTe Gjitha

Taksa për Rrugën e Kombit, pas Kukësit, edhe dy bashki të tjera kërkojnë anulimin

Dje Këshilltarët e Këshillit Bashkiak të Kukësit njëzëri kanë kundërshtuar taksën e Rrugës së Kombit dhe kanë i bërë apel për qeverisë që të anulohet kjo takes.

Fax News raporton se dhe Këshilli Bashkiak i Hasit dhe i Tropojës kanë vendosur që të kërkojnë nga qeveria dhe kuvendi anulimin e kësaj takse.

https://faxweb.al/ps-pd-lsi-bashke-keshilltaret-e-bashkise-kukes-te-anulohet-taksa-ne-rrugen-e-kombit-ndryshe-proteste/

(M.Q/Faxweb)

Fjalët Kyce
Për t'ju bashkuar grupit të Faxweb.al në Facebook, klikoni Join Group
loading...

Artikuj të Ngjashëm

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *