Shkarkoni aplikacionin e Fax Web

 


AktualitetFlashKryesoreTe FunditTe Gjitha

Sulmohet KZAZ në Rrogozhinë, Policia rrethon zonën

Persona ende të paidentifikuar kanë sulmuar qendrën e KZAZ-së në qytetin e Rrogozhinës. Ata kanë prishur fishekun në bravën e derës së kësaj zyre ndërkohë që nuk dihet ende nëse është dëmtuar ndonjë material.

Mësohet se Policia ka rrethuar KZAZ-në rreth dy orë pasi ka ndodhur ngjarja. Ngjarja vjen në një kohë kur vendi ndodhet në një situatë mjaft të tensionuar politike, ku sa vjen e afrohet data 30 Qershor vetëm sa rritet diferenca e qëndrimeve midis mazhorancës dhe opozitës.

Paraprakisht nuk dihet nëse kjo ngjarje mund të ketë lidhje apo indicie nga aktualiteti politik apo ka të bëjë me diçka tjetër.

(F.GJ/FAXWEB.AL)

 

Partitë politike firmosën Marrëveshjen për Reformën Zgjedhore. A mendoni se Presidenti Meta duhet të dekretojë një datë zgjedhjesh në tetor të këtij viti?

Për t'ju bashkuar grupit të Faxweb.al në Facebook, klikoni Join Group
loading...

Artikuj të Ngjashëm

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *