Shkarkoni aplikacionin e Fax Web

 


FlashShowBizTe FunditTe Gjitha

Stresi i jep shkelmin përfundimtar lidhjes me Kejsin, kapet mat në krahët e ish-missit shqiptar. Kush është biondja s*ksi

Reperi i njohur Stresi i ka dhënë fund marrëdhënies së tij me Keisin. Pas shumë ndarjeve dhe ribashkimeve, ai është hedhur në krahët e një vajze tjetër. Bukuroshja bionde u vu re në festën ditëlindjes së reperit dhe shfaqje non stop në krahët e tij.

Burime nga miqtë e Stresit thanë për GSH, se vajza është e dashura e re e këngëtarit. Biondia s*ksi është identifikuar si Atalanta Kërçyku, e cila mban disa kurora miss-i dhe vitin e fundit përfaqësoi vendin tonë në “Miss World”.

Prej vitesh ajo është shfaqur në ekranet shqiptare dhe aktualisht është pjesë e formatit “She’s on top” në “Top Channel”. Sipas burimeve, çifti e kanë nisur lidhjen e tyre pak kohë më parë dhe Atalanta nuk kishte si të mungonte në festën gjigante të 33-vjetorit të lindjes së Stesit.

Në foto, ajo shihet e përqafuar  me këngëtarin dhe shumë të afërt me njëri-tjetrin. Ndonëse një lidhje e re, ata po kalojnë shumë kohë së bashku pasi në rrjetet sociale i kemi ndeshur të dy në jug të vendit, edhe pse nuk kanë postuar foto me njëri-tjetrit.

Pak kohë më parë, Keisi me anë të deklaratave në rrjetet sociale la të nënkuptohet se Stresi e kishte tradhtuar. Nuk dihet ende nëse Atalanta është vajza që hyri mes Stresi dhe Keisit, por mes tyre duket se nuk ka më asnjë mundësi për rikthim.

“Nëse tradhton dikë që është i gatshëm të bëjë gjithçka për ju, ju në të vërtetë keni tradhtuar veten nga besnikëria e vërtetë,”– shkroi ajo në një postim në Instagram. Menjëherë pas kësaj ajo zhvilloi një mini-intervistë me ndjekësit në rrjetin social Instagram ku shtoi akoma më shumë dyshimet.

Ajo u shpreh se pasi të hapen kufijtë do udhëtojë drejt Amerikës për të takuar një shoqe, kur ndërkohë Kejsi duhej të kthehej në Shqipëri ku ndodhet edhe Stresi. Kejsi gjithashtu hodhi disa kunja drejt tij në pyetjet që  drejtuan ndjekësit.

“A mendon se njerëzit përfitojnë nga mirësia e një njeriu?”-e pyeti një nga ndjekësit. “Normalisht, por gjithsecili tregon veten e vet. Një person nuk duhet të heqë dorë nga virtytet e mira sepse të tjerët nuk dinë ti vlerësojnë,”- u përgjigj ajo. Ndërsa një tjetër i shkroi: “Çfarë të lëndon më tepër në jetë?” “Njerëz që të zhgënjejnë pa fund dhe pa mëshirë,”- shtoi Kejsi.

Për kë do të votoni në zgjedhjet e 25 prillit?

View Results

Loading ... Loading ...
Për t'ju bashkuar grupit të Faxweb.al në Facebook, klikoni Join Group
loading...

Artikuj të Ngjashëm

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.