Shkarkoni aplikacionin e Fax Web

 


AktualitetFlashTe FunditTe Gjitha

Sportistët solidarizohen me tragjedinë, dhurojnë gjak për personat në nevojë

Sportistët shkodranë janë solidarizuar me të prekurit nga tërmeti që tronditi vendin mëngjesin e sotëm.

Një inisiative e boksierëve të Vllaznisë të cilët janë pasuar edhe nga sportistë të tjerë, kanë dhuruar gjak për personat e plagosur nga termeti.

Një gjest solidariteti dhe ndihmë humane për të gjithë të lënduarit.

(F.GJ/FAXWEB.AL)

Për t'ju bashkuar grupit të Faxweb.al në Facebook, klikoni Join Group
loading...

Artikuj të Ngjashëm

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.