Shkarkoni aplikacionin e Fax Web

 


FlashSportTe FunditTe Gjitha

Spanjolli lë nam në sy të të gjithëve, si mund të mos shënohet gol ky rast?!

Miedz Legnica është mundur dje në shtëpi nga Stal Mielec. Bëhet fjalë për një takim të ligës së dytë në Poloni, që u mbyll me shifrat 1-2. Sigurisht që këto përballje të tërheqin vëmendjen, duhet të ndodhë diçka e veçantë.

Për këtë ka menduar Marquitos, mesfushori spanjoll që vite më parë luante në La Liga me Villareal dhe më pas me Recreatico Huelva dhe Real Valladollid. Ditën e djeshme ai shënoi një gol me penallti, atë të barazimit 1-1.

33-vjeçari kishte mundësinë të shënonte edhe një gol tjetër në minutën e 70-të, por thuajse 5 metra me portën, nuk ia doli. Topi i gjuajtur prej tij u ndal në tra dhe më pas u kontrollua nga portieri mik.

Partitë politike firmosën Marrëveshjen për Reformën Zgjedhore. A mendoni se Presidenti Meta duhet të dekretojë një datë zgjedhjesh në tetor të këtij viti?

Për t'ju bashkuar grupit të Faxweb.al në Facebook, klikoni Join Group
loading...

Artikuj të Ngjashëm

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *