Shkarkoni aplikacionin e Fax Web

 


FlashShowBizTe FunditTe Gjitha

Sot është një nga artistet më të njohura, e njihni dot vogëlushen në foto?

Duke sikur është bërë e modës që të gjithë personazhet e showbizit shqiptar postojnë foto nga fëmijëria e tyre.

Mbase ajo është një nga periudhat më të pafajshme të njeriut, aty ku kujtimet mblidhen të gjitha bashkë.

Edhe këngëtarja dhe artistja e njohur, Marsela Çibukaj është kthyer pas në kohë dhe ka publikuar një foto të kohës kur ajo ishte 9 vjeçe.

Në foto Marsela shihet krah të atit dhe motrës së vogël, në 1993-shin, në Romë.

“Mars, babi më i mirë në botë dhe Jona. Gocat e babit,”- shkruan Marsela.

Si ju duket, ngjan si këngëtarja e sotme?

(F.M/Faxweb)

Fjalët Kyce

Partitë politike firmosën Marrëveshjen për Reformën Zgjedhore. A mendoni se Presidenti Meta duhet të dekretojë një datë zgjedhjesh në tetor të këtij viti?

Për t'ju bashkuar grupit të Faxweb.al në Facebook, klikoni Join Group
loading...

Artikuj të Ngjashëm

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *