Shkarkoni aplikacionin e Fax Web

 


AktualitetFlashPolitikëShowBizTe FunditTe Gjitha

“S*ks dhe para”, aktorja shqiptare bën deklaratën e papritur: Me mua në pushtet 100 mijë euro për çdo fëmijë

Aktorja Arjola Demiri, mbrëmjen e djeshme, ka folur në lidhje me përfshirjen e saj në politikë.

E ftuar në Abcnews, Demiri ka thënë me shaka se njerëzit duhet ta votojnë ate, pasi nëse do të jetë ajo në pushtet, njerëzit do të bëjnë vetëm qejf.

Ajo ka thënë ndër të tjera se nkur te vije në pushtet, çdo grua do të marrë 100 mijë euro për një lindje.

“Faleminderit që keni ardhur në prezantimin e programit tim, për lindjet dhe shtatzënitë. Shoh edhe disa burra këtu prezentë që në të ardhmen edhe e pamundura do të bëhet e mundur e pse jo, e ju mund të ngelni shtatzënë. Me mua në pushtet ju do të fitoni 100 mijë euro për 1 lindje, ndërsa për binjakë unë do të jap 200 mijë euro. Ori dëgjo këtu, po i bëre 3 fëmije do i kesh 300 mijë euro. E për ata që lindin 4 fëmijë do i kapim familjarisht e t’i çojmë në Kinë se do të kenë ndonjë dell Kine. Pra, me mua në pushtet, bëni seks, qejf dhe lindje”, është shprehur Arjola Demiri duke qeshur.

(E.H/Faxweb.al)

 

Për kë do të votoni në zgjedhjet e 25 prillit?
 • Koalicioni i udhëhequr nga PD 53%, 8502 votes
  8502 votes 53%
  8502 votes - 53% of all votes
 • PS 28%, 4539 votes
  4539 votes 28%
  4539 votes - 28% of all votes
 • Nuk do të votoj 9%, 1492 votes
  1492 votes 9%
  1492 votes - 9% of all votes
 • LSI 5%, 785 votes
  785 votes 5%
  785 votes - 5% of all votes
 • Të tjera 4%, 666 votes
  666 votes 4%
  666 votes - 4% of all votes
Total Votes: 15984
19/03/2021 - 25/04/2021
Për t'ju bashkuar grupit të Faxweb.al në Facebook, klikoni Join Group
loading...

Artikuj të Ngjashëm

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.