Shkarkoni aplikacionin e Fax Web

 


AktualitetFlashKryesoreTe FunditTe Gjitha

“S’keni bërë asgjë”/ Gazetarja ia thotë në sy Lleshajt, ‘nxehet’ ministri: Mos më bëjë komente, por bëj pyetje

Gazetarja Klodiana Lala ka debatuar me ministrin e Brendshëm, Sandër Lleshaj. E ftuar në emision “Opinion”, Lala i kërkuar llogari Lleshajt për rastin e Alvin Berishës dhe shqiptarëve të tjerë në kampet në Siri, por ministri i tha se nuk fliste me të se bënte komente e jo pyetje.

Në tetë muaj nuk keni bërë asgjë..

Ministri: Nëse thoni ju që nuk kemi bëra asgjë, nuk kemi bërë asgjë. Por është shumë një i kthyer.

Gazetarja: Zoti ministër në thoni çfarë keni bërë?  

Ministri: Më bëni pyetje, mos bëni komente, unë nuk flas më me ju, se ju bëni komente..

Gazetarja: Janë 8 muaj zoti minsitër…

Ministri: Uhu, fillove prap me komente, këto që ke për të thënë mund t’i thuash nesër në një gazetë këtu jo, bëj pyetje.

Për t'ju bashkuar grupit të Faxweb.al në Facebook, klikoni Join Group
loading...

Artikuj të Ngjashëm

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *