Shkarkoni aplikacionin e Fax Web

 


FlashSportTe FunditTe Gjitha

Skënderbeu me trajner të ri, ja kush e zëvendëson Ilir Dajën (FOTO)

Klubi i Skënderbeut ka emëruar trajnerin e ri të ekipit pas largimit të trajnerit Ilir Daja. Trajner i korçarëve do të jetë ish-kapiteni Orges Shehi.

Shehi ka marrë menjëherë drejtimin e skuadrës dhe ka nisur përgatitjet për sezonin e ri.

Njoftimi i klubit:

Orges Shehi është zyrtarisht trajner i Skënderbeut.

Presidenti Ardjan Takaj ka prezantuar ish-kapitenin sot para mediave si trajnerin e ri bardhekuq.

Shehi ka marrë menjëherë drejtimin e skuadrës dhe ka nisur përgatitjet për sezonin e ri.

Të Duam Skënderbe!

(B.H/Faxweb)

 

 

Fjalët Kyce

Për kë do të votoni në zgjedhjet e 25 prillit?

View Results

Loading ... Loading ...
Për t'ju bashkuar grupit të Faxweb.al në Facebook, klikoni Join Group
loading...

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.