Shkarkoni aplikacionin e Fax Web

 


AktualitetBotaFlashTe FunditTe Gjitha

Skena e tij u hoq nga filmi “Home Alone”, Donald Trump bën komentin epik

Presidenti i Shteteve të Bashkuara të Amerikës ka reaguar pas lajmeve se skena e tij e shkurtër në filmin e famshëm “Home Alone” është hequr nga transmetimet e fundit të një kanali televiziv kanadez.

Në “Twitter”, Trump u shpreh me ironi dhe me shaka se ky film nuk do të jetë më kurrë i njëjtë pa të. “Ky film nuk do të jetë kurrë më njësoj (thjeshtë po tallem)”, reagoi Donald Trump.

Duhet thënë se ky reagim i tiji është shumë i ndryshëm nga reagimi i djalit Donald Trump Jr., i cili kritikoi televizionin CBC për vendimin e marrë. Madje ai i quajt ata patetikë.

(M. I./ Faxweb.al)

Fjalët Kyce
Për t'ju bashkuar grupit të Faxweb.al në Facebook, klikoni Join Group
loading...

Artikuj të Ngjashëm

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *