Shkarkoni aplikacionin e Fax Web

 


AktualitetFlashTe FunditTe Gjitha

Skandali në shkollë, mesuesi abuzon seksualisht me 13-vjeçaren në klasë

Policia ka nisur hetimet për një mësues në një shkollë të mesme, pasi akuzohet se ka abuzuar seksualisht me me një nxënëse 13-vjeçare.

Sipas Daily Mail, mësuesi ka kryer marrëdhënie seksuale me të miturën në klasë, për tre herë me radhë, ndërsa ka tentuar që ta fshehë krimin.

Kyle Gardner, 27 vjeç, u arrestua të Shtunën me akuzat e përdhunimit si dhe për abuzim seksual të shkallës së parë dhe shkelje të provave.

Partitë politike firmosën Marrëveshjen për Reformën Zgjedhore. A mendoni se Presidenti Meta duhet të dekretojë një datë zgjedhjesh në tetor të këtij viti?

Për t'ju bashkuar grupit të Faxweb.al në Facebook, klikoni Join Group
loading...

Artikuj të Ngjashëm

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *