Shkarkoni aplikacionin e Fax Web

 


AktualitetFlashShowBizTe FunditTe Gjitha

S’ka më përçarje mes Harryt dhe William! Meghan dhe Kate pajtojnë vëllezërit

Princi Harry dhe Princi William janë më në fund gati për të rregulluar marrëdhënien e tyre pas muajve të tensionit mbretëror.

Sipas “The Sun”, ata kanë arritur të lenë pas dore zënkën falë “bisedimeve të fshehta” me ndihmën e Kate Middleton dhe Meghan Markle.

“William dhe Harry kanë kaluar kohë së bashku larg Samitit zyrtar të Sandringham duke punuar me marrëdhëniet e tyre dhe duke diskutuar të ardhmen e tyre,” tha një burim.

“Ka qenë shumë e mirë për sa i përket ruajtjes së lidhjes së tyre si vëllezër dhe është udhëhequr plotësisht prej tyre. Por Kate dhe Meghan, e cila ishte në Kanada, u bashkuan në bisedime në më shumë se një rast – që është një tjetër shenjë e një shkrirje të vërtetë në marrëdhëniet e tyre. Gjërat janë më mirë”, shkruan media e huaj.

Fjalët Kyce
Për t'ju bashkuar grupit të Faxweb.al në Facebook, klikoni Join Group
loading...

Artikuj të Ngjashëm

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *