Shkarkoni aplikacionin e Fax Web

 


AktualitetFlashKosovaShëndetiTe FunditTe Gjitha

Numri i të ínfektuarve me kòronavirus ka shkuar 1004, gjatë 24 orëve vetëm 1 rast pozitiv në Kosovë

Situata pándemike në Kosovë po shkon drejt përmirësimit total dhe këtë e thonë shifrat e publikuar të personave që kanë rezultuar pozitiv me Còvid-19

Autoritetet vendase kanë bërë ne dije se është konfirmuar vetëm 1 rast i ri me kòronavirus në vend.

Numri i të infektuarve me kòronavirus ka shkuar në 1004.

Laboratori i Mikrobiologjisë Molekulare në IKSHPK sot ka testuar 145 mostra, prej të cilave 1 ka rezultuar pozitive.

“Rasti pozitiv është rast kontakti nga: komuna e Vushtrrisë 1 rast (sipas vendbanimit:1 rast Vushtrri)”, ka njoftuar IKSHP

 

Fjalët Kyce

Partitë po negociojnë për të përmbyllur Reformën Zgjedhore. A mendoni se Presidenti Meta duhet të dekretojë një datë zgjedhjesh në tetor të këtij viti?

Për t'ju bashkuar grupit të Faxweb.al në Facebook, klikoni Join Group
loading...

Artikuj të Ngjashëm

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *