Shkarkoni aplikacionin e Fax Web

 


FlashShowBizTe FunditTe Gjitha

Si rrallë herë, Rudina Magjistari publikon foto në plazh të bashkëshortit me vajzën

Rudina Magjistari është një nga moderatoret më të njohura dhe të dashura të ekranit shqiptar. Moderatorja e pasdites është shumë aktive në rrjetet sociale ku vazhdimisht promovon punën e saj dhe ndan foto nga përditshmëria.

Por për sa i përket jetës personale dhe fotove me vajzën e saj Mia dhe bashkëshortin Xhavit Bajrami, ajo tregohet mjaft e rezervuar.

Së fundmi ajo ka habitur publikun pasi ka ndarë me ndjekësit një foto shumë të bukur ku shfaqet bashkëshorti i saj me vajzën në krahë,në brigjet e Durrësit, në Hamallë.

(M.Q/FAXWEB.AL)

Fjalët Kyce
Për t'ju bashkuar grupit të Faxweb.al në Facebook, klikoni Join Group
loading...

Artikuj të Ngjashëm

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *