Shkarkoni aplikacionin e Fax Web

 


FlashShowBizTe FunditTe Gjitha

‘Si mund të dal një darkë me ty?’, Greta Koçi i kthen përgjigjen epike fansit

Greta Koçi është padyshim një nga këngëtaret më të dashura për publikun dhe që pëlqen herë pas here të jetë në kontakt me fansat duke i ofruar të bëjnë pyetje.

Së fundmi një fans e ka pyetur Gretën se si mund të dalë një darkë me të dhe këngëtarja kishte një përgjigje epike.

“Duke u ulur ju në tavolinën e restorantit dhe duke pasur përball nga ekrani i TV ose telefonit tuaj me një klikim në kanalin youtube. Zgjidhje tjetër s’më vjen në mendja”, u përgjigj Greta.

Këngëtarja ka zbuluar se së shpejti do vijë me një këngë të re që pritet të na thyejë zemrat.

Për t'ju bashkuar grupit të Faxweb.al në Facebook, klikoni Join Group
loading...

Artikuj të Ngjashëm

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *