Shkarkoni aplikacionin e Fax Web

 


AktualitetFlashTe FunditTe Gjitha

Kush është víktima dhe të plágosurit e áksidentit të réndë në Gramsh, si është gjendja e tyre (EMRAT+VIDEO)

Një áksident i réndë ndodhi pasditen e sotme në Gramsh duke i marrë jetën shoferit të automjetit, Bujar Carciu. Ai punonte me një furgon për linjën e fshatit dhe makina humbi kontrollin duke dalë nga rruga për shkak të një defekti teknik.

Të lénduarit nga áksidenti janë identifikuar si Shaban Paja 67 vjeç, Reardio Blogu 25 vjeç, Amarildo Barjami 22 vjeç dhe Noli Kotorri 33 vjeç. Ky i fundit ka pësuar thyerje të kërcirit, ndërsa të tjerët janë në gjendje të qëndrueshme.

Pasagjerë të tjerë që ndodheshin brenda furgonit ishin Besnik Qefa 41 vjeç, Elona Qefa 35 vjeç dhe Elidon Llapushi.(A.M/Faxweb.al)

Për t'ju bashkuar grupit të Faxweb.al në Facebook, klikoni Join Group
loading...

Artikuj të Ngjashëm

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *