Shkarkoni aplikacionin e Fax Web

 


AktualitetFlashShowBizTe FunditTe Gjitha

“Shumë e ulët, budallaqe dhe e mërzitshme”, Lori Hoxha publikon mesazhet ‘ofenduese’

Lori Hoxha njihet si një nga femrat shqiptare më me stil në të veshur, gjë që e ka bërë të jetë shumë e ndjekur në Instagram.

Por nuk mungojnë as fotot e pjatave me ushqime, siç shumica e përdoruesve të Instagramit veprojnë.

Mirëpo dje pas publikimit të disa pjatave të shijshme në Instastory, Lori është kritikuar nga një fans i cili e quan gjë ‘të ulët dhe budallaqe’.

“Të lutem mos. Nuk e di por mendoj të postosh ushqim është diçka shumë e ulët dhe budallaqe (dhe shumë e mërzitshme). Në vend të tij mund të postosh disa veshje të bukura”, i shkruan fansi.

Ndërsa Lori ka habitur me përgjigjen e saj të ëmbël dhe madje pyet fansat si të veprojë. “Mua personalisht më pëlqen të di ku hanë njerëzit dhe çfarë është e mirë në një qytet të caktuar por nuk e di. Çfarë mendoni ju?”, shkruan Lori.

Fjalët Kyce

Për kë do të votoni në zgjedhjet e 25 prillit?

View Results

Loading ... Loading ...
Për t'ju bashkuar grupit të Faxweb.al në Facebook, klikoni Join Group
loading...

Artikuj të Ngjashëm

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.