Shkarkoni aplikacionin e Fax Web

 


AktualitetFlashTe FunditTe Gjitha

“Shpresoj të mos stresohen aq sa të urdhërojnë atentatin e radhës”, gazetari zbulon shifrën që kap kokaina e sekuestruar në Durrës: Siguron 84 mandate me ato para

Gazetari i kronikës, Artan Hoxha ka paralajmëruar një atentat të mundshëm para zgjedhjeve. Përmes një postimi në rrjetet sociale, Hoxha zbulon se shifra e kokainës së kapur 10 ditët e fundit në portin e Durrësit arrin në 19 milionë euro. Këto para sipas gazetarit do të siguronin jo 74 mandate, por 84, duke hedhur dyshime për përdorimin e tyre në shitblerjen e votës.

Postimi i plotë:

Kokaina e kapur brenda 10 diteve te fundit në Durres, ka nje vlere tregu prej 19 milione eurosh.
Nje shifer e majme per te garantuar ne zgjedhjet e 25 prillit, jo 74 mandate, por edhe 84 mandate parlamentare pa u lodhur fare…

Besoj se ata, qe kane humbur dy ngarkesat e fundit te kokaines, te mos jene stresuar aq shume, sa te urdherojne atentatin e radhes…

Per ata, qe u jane premtuar para në shkembim të votes.

Mos harroni ti merrni parate para se te votoni, sepse po i late per mbas votimit??!!

Ka shkuar keq puna, ben vaki dhe nuk i merrni fare😜

(R.G/Faxweb.al)

Për kë do të votoni në zgjedhjet e 25 prillit?

  • Koalicioni i udhëhequr nga PD (54%, 13,577 Votes)
  • PS (28%, 7,029 Votes)
  • Nuk do të votoj (9%, 2,210 Votes)
  • LSI (5%, 1,221 Votes)
  • Të tjera (4%, 1,010 Votes)

Total Voters: 25,047

Loading ... Loading ...
Për t'ju bashkuar grupit të Faxweb.al në Facebook, klikoni Join Group
loading...

Artikuj të Ngjashëm

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.