Shkarkoni aplikacionin e Fax Web

 


AktualitetFlashPolitikëTe FunditTe Gjitha

Shpërthejnë protestat e studentëve në Athinë, të rinjtë sulmojnë me gurë dhe molotov policinë

Studentët janë ngritur në protestë në Athinë duke krijuar rrëmujë në kryeqytetin grek.

Raportohet se studentët kanë shpërthyer në dhunë dhë konfrontime midis policisë, duke përdorur gurë dhe molotov.

Studentët në Athinë po protestojnë kundër ndryshimeve nga Ministria e Arsimit.

Për t'ju bashkuar grupit të Faxweb.al në Facebook, klikoni Join Group
loading...

Artikuj të Ngjashëm

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *