KryesoreSportTe FunditTe Gjitha

Shorti i Champions League, finalja e parakohshme mes Realit dhe…

Sapo ka nisur ceremonia për hedhjen e shortit të Champions Leagues.

Goglat percaktuan fatin për 8 skuadrat çerekfinaliste: Barcelona, Bayern Munich, Real Madrid, Juventus, Liverpool, Manchester City, Roma dhe Sevilla.

Nga këto 8 skuadra do të luhen 4 përballje si më poshtë.

Liverpool-Manchester City

Barcelona-Roma

Sevilla-Bayern Munich

Real Madrid-Juventus

Artikuj të Ngjashëm

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.