Shkarkoni aplikacionin e Fax Web

 


AktualitetFlashShowBizTe FunditTe Gjitha

Shokon aktorja e njohur: Vendosa të martohem kur Trump u bë president (Foto)

Aktorja e shumë filmave të suksesshëm Amanda Seyfried në intervistën e fundit të dhënë për ‘Elle’ ka treguar disa detaje të panjohura më parë.

Vitin e kaluar ajo u martua me partnerin e saj Thomas Sadoski në një ceremoni sekrete, ndërsa tani pas një viti zbulon arsyen pse ndodhi aq shpejt ai veprim.

Kur Trump u shpall president, kuptova se bota ishte çmendur. Kjo është një ëndërr nga e cila mund të mos zgjohem kurrë kështu që le të martohemi”,ka treguar aktorja e njohur.

Kujtojmë se marsin e kaluar Amanda u bë nënë e një vajze dhe tashmë mendon se është më e përgjegjshme se kurrë.   (E.V/Faxweb.al)

Fjalët Kyce

Për kë do të votoni në zgjedhjet e 25 prillit?

View Results

Loading ... Loading ...
Për t'ju bashkuar grupit të Faxweb.al në Facebook, klikoni Join Group
loading...

Artikuj të Ngjashëm

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.