Shkarkoni aplikacionin e Fax Web

 


AktualitetFlashTe FunditTe Gjitha

Shkrumbohet gjatë natës apartamenti në Astir, flakët frikësojnë gjithë banorët e pallatit

Janë pamje të frikshme ato që vijnë nga një pallat në zonën e ‘Astirit’ në Tiranë, i cili është përfshirë nga flakët në mbrëmjen e djeshme. Sipas Policisë nga zjarri nuk ka dëme në njerëz po vetëm materiale.

Ndërsa zjarrfikësja ka mundur të shuajë flakët e zjarrit, vijon puna me grupin hetimor për zbardhjen e shkaqeve të rënies së zjarrit.

Njoftimi i Policisë:

Me datë 21.01.2020, rreth orës 23:00, në rrugën “Mikel Maruli”, ka rënë zjarr në një banesë, ku ka vetëm dëme materiale.

Sherbimet e Policisë kanë bërë të mundur evakuimin e banorëve dhe nuk ka rrezik për ta. Zjarrfiksja ndodhet në vendngjarje dhe po bënë të mundur fikjen e zjarrit.

Vijon puna me grupin hetimor për zbardhjen e shkaqeve të rënies së zjarrit.

Për kë do të votoni në zgjedhjet e 25 Prillit ?

Për t'ju bashkuar grupit të Faxweb.al në Facebook, klikoni Join Group
loading...

Artikuj të Ngjashëm

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *