Shkarkoni aplikacionin e Fax Web

 


AktualitetFlashTe FunditTe Gjitha

Jeta e shkodranëve në rrezík, gjenden predhat në një truall

Disa predha janë gjendur në një truall në njësinë administrative të Gurit të Zi në Shkodër. Kjo gjë mund të ketë shkaktuar paník tek banorët e zonës.

Policia dhe shërbime të specializuara të Ministrisë së Mbrojtjes priten të mbërrijnë në zonë për të kryer veprimet përkatëse.

Pasi të saktësohet zona e saktë ku ndodhen, do të nisë puna për asgjësimin e tyre pasi konsiderohen rrezík për jetën e banorëve.(A.M/Faxweb.al)

Për kë do të votoni në zgjedhjet e 25 prillit?
 • Koalicioni i udhëhequr nga PD 52%, 7123 votes
  7123 votes 52%
  7123 votes - 52% of all votes
 • PS 29%, 3960 votes
  3960 votes 29%
  3960 votes - 29% of all votes
 • Nuk do të votoj 9%, 1277 votes
  1277 votes 9%
  1277 votes - 9% of all votes
 • LSI 5%, 665 votes
  665 votes 5%
  665 votes - 5% of all votes
 • Të tjera 4%, 565 votes
  565 votes 4%
  565 votes - 4% of all votes
Total Votes: 13590
19/03/2021
Për t'ju bashkuar grupit të Faxweb.al në Facebook, klikoni Join Group
loading...

Artikuj të Ngjashëm

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.