Shkarkoni aplikacionin e Fax Web

 


AktualitetBotaFlashTe FunditTe Gjitha

Sherr në diskotekë, plagoset djali i prezantueses

Ka mbetur i plagosur pas një sherri në një diskotekë, djali i prezantueses italiane Simona Ventura dhe Stefano Bettarini.

Niccolò Bettarini, 19-të vjeç, është shtruar në spitalin Nigurda në Milano, pas plagëve të marra nga goditja me thikë.

Sherri ka ndodhur në një diskotekë në qendër të Milanos. I riu është sulmuar pasi nga dalë nga diskoteka, rreth orës 5 të mëngjesit. Fatmirësisht është jashtë rrezikut për jetën.

Policia po punon për zbardhjen e shkaqeve të ngjarjes. /Corriere Della Sera/

(E.T/Faxweb.al)

Fjalët Kyce

Për kë do të votoni në zgjedhjet e 25 Prillit ?

Për t'ju bashkuar grupit të Faxweb.al në Facebook, klikoni Join Group
loading...

Artikuj të Ngjashëm

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *