Shkarkoni aplikacionin e Fax Web

 


AktualitetFlashTe FunditTe Gjitha

Sherr masiv në Durrës, dy persona godasin mbi policinë, arrestohen

Dy persona janë arrestuar nga ana e policisë pasi kanë kundërshtuar punonjësit e rendit, që kishin ndërhyrë për shuarjen e një konflikti.

Personat e arrestuar janë M.H. 44 vjeç dhe F.H. 35 vjeç, banues në lagjen Nr. 14.

“Në përfundim të veprimeve u bë arrestimi në flagrancë i shtetasve M. H., 44 vjeç dhe F. H., 35 vjeç, banues në lagjen nr. 14, Durrës për veprën penale “Kundërshtimi me dhunë i punonjësve të policisë të rendit publik, kryer në bashkëpunim”, njofton policia.

Materialet i kaluan Prokurorisë së Rrethit Gjyqësor Durrës për veprime të mëtejshme.

(E.K/Faxweb.al)

 

Fjalët Kyce

Partitë politike firmosën Marrëveshjen për Reformën Zgjedhore. A mendoni se Presidenti Meta duhet të dekretojë një datë zgjedhjesh në tetor të këtij viti?

Për t'ju bashkuar grupit të Faxweb.al në Facebook, klikoni Join Group
loading...

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *