Shkarkoni aplikacionin e Fax Web

 


AktualitetFlashSocialeTe FunditTe Gjitha

Shërohen dhe 3 infermiere të tjera, ministrja jep lajmin: Ja rrethet ku do i rikthehen punës

Ministrja Ogerta Manastirliu ka dhënë lajmin e mirë në Facebook se janë shëruar dhe 3 infermiere të tjera të prekura nga COVID 19 në Durrës, Tiranë dhe Lezhë duke e çuar në 18 numrin e personelit të rikuperuar nga ky virus. Deri më tani janë shëruar 99 persona të testuar pozitiv, ndërsa numri total i të prekurve është mbi 300 dhe me 17 viktima.

Mendoni se duhet të hapen listat e partive dhe të ndalohen koalicionet parazgjedhore?

Për t'ju bashkuar grupit të Faxweb.al në Facebook, klikoni Join Group
loading...

Artikuj të Ngjashëm

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *