Shkarkoni aplikacionin e Fax Web

 


AktualitetFlashSportTe FunditTe Gjitha

Shaqiri feston titullin kampion në jaht, çfarë ia mori mendjen që harroi kremin për diellin (FOTOT)

Pas shpalljes kampion, Liverpooli ka gjetur kohë për të rimarrë energjitë e humbura, ndërsa futbollistët ndodhen me pushime.

Mes tyre edhe futbollisti nga Kosova, Xherdan Shqiri, i cili është fotografuar nga mediat angleze në një jaht luksoz me miqtë e tij në një ishull të Spanjës.

Shaqiri shfaqet i skuqur nga dielli, teksa duket se ka harruar të lyhet me krem, pasi ishte shumë i ‘zënë’ duke u argëtuar në jaht, dhe arsyet i dëshmojnë fotot.

Bashkë me të në jaht u panë edhe tri femra seksi të veshura me rroba-banje, të cilat po i qëndronin afër futbollistit.

Për t'ju bashkuar grupit të Faxweb.al në Facebook, klikoni Join Group
loading...

Artikuj të Ngjashëm

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *