Shkarkoni aplikacionin e Fax Web

 


AktualitetFlashTe FunditTe Gjitha

Senida Mesi një zëvendëse për t’u marrë shembull, ç’bën pas Edi Ramës në Kuvend

Zëvendëskryeministrja Senida Mesi është për t’u marrë shembull në devotshmërinë e saj ndaj Edi Ramës. 

Jo vetëm me fjalë, tashmë ajo ka filluar ta mbështesë liderin e saj edhe me vepra. Sot në Kuvend teksa salla ishte ndezur nga tensionet, Mesi shihet njësoj si Rama të japë leksione për deputetët që janë poshtë në sallë. 

Rama dorën lart, lart edhe Senida, një sinfoni perfekte e të dyve. Kryeministri shkoi edhe më tej gjatë seancës së sotme, teksa zbriti në sallë dhe filmonte deputetët e opozitës me kamerën e celularit të tij. 

Opozita gjatë gjithë seancës mbajti të bllokuar foltoren, duke bërë që edhe diskutimet e socialistëve të jenë të shkurtra. 

(E.K/FAXWEB) 

Fjalët Kyce

Mendoni se duhet të hapen listat e partive dhe të ndalohen koalicionet parazgjedhore?

Për t'ju bashkuar grupit të Faxweb.al në Facebook, klikoni Join Group
loading...

Artikuj të Ngjashëm

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *