Shkarkoni aplikacionin e Fax Web

 


AktualitetFlashKryesoreTe FunditTe Gjitha

Gjendet i pajetë një person në Sarandë, míster rrethanat e ngjarjes

Një person është gjetur i pajetë në lagjen nr. 4 të Sarandës ndërkohë janë ende të paqarta rrethanat dhe shkaqet e ngjarjes. Në vendngjarje ka mbërritur menjëherë pòlicia, zjárrfikësja dhe ambulanca.

Nga informacionet paraprake mësohet se ka dyshime që qytetari të ketë kryer vetëvr.ásje por kjo nuk është konfirmuar ende zyrtarisht nga blutë e Sarandës.

Mësohet se para kryerjes së aktit ek.strem, vi.ktíma emri dhe mosha e të cilit ende nuk janë mësuar, ka pasur një kònflíkt dhe mosma.rrëveshje me persona brenda rrethit të tij familjar.

Fjalët Kyce
Për kë do të votoni në zgjedhjet e 25 prillit?
 • Koalicioni i udhëhequr nga PD 53%, 8502 votes
  8502 votes 53%
  8502 votes - 53% of all votes
 • PS 28%, 4539 votes
  4539 votes 28%
  4539 votes - 28% of all votes
 • Nuk do të votoj 9%, 1492 votes
  1492 votes 9%
  1492 votes - 9% of all votes
 • LSI 5%, 785 votes
  785 votes 5%
  785 votes - 5% of all votes
 • Të tjera 4%, 666 votes
  666 votes 4%
  666 votes - 4% of all votes
Total Votes: 15984
19/03/2021 - 25/04/2021
Për t'ju bashkuar grupit të Faxweb.al në Facebook, klikoni Join Group
loading...

Artikuj të Ngjashëm

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.