Shkarkoni aplikacionin e Fax Web

 


AktualitetFlashTe FunditTe Gjitha

Po ecnin me shpejtësi të lartë, makina e çiftit del nga rruga, dhe mbeten të plagosur

Një aksident ka ndodhur pak minutash në hyrje të qytetit të Sarandës, ku një makinë ka dalë nga rruga dhe ka përfunduar në një rrugë dytësore.

Shkak për këtë aksident ka qenë shpejtësia e lartë me të cilën po ecte mjeti. Në makinë udhëtonte një ccift të cilët kanë marrë plagë të lehta dhe ndodhen jashtë rrezikut për jetën ndërsa dëmet materiale janë të shumta.

Në vendngjarje kanë mbërritur efektivët e policisë që po punojnë për zbardhjen e ngjarjes, ndërkohë që ccifti është dërguar drejt spitalit për të marrë ndihmë mjekësore.

Partitë politike firmosën Marrëveshjen për Reformën Zgjedhore. A mendoni se Presidenti Meta duhet të dekretojë një datë zgjedhjesh në tetor të këtij viti?

Për t'ju bashkuar grupit të Faxweb.al në Facebook, klikoni Join Group
loading...

Artikuj të Ngjashëm

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *