Shkarkoni aplikacionin e Fax Web

 


AktualitetFlashKryesoreTe FunditTe Gjitha

VIDEO/ Hapi zjárr ndaj policisë, efektivët e ármatosur dhe me snajpera rrethojnë banesën në Kamëz

Të shtëna me ármë zjárri janë shënuar pak minuta më parë në zonën e Kamzës në Tiranë, ndërkohë që policia drejt vendngjarjes. Të shtënat janë shënuar në qendër të Kamzës, pranë Bashkisë, ndërsa dyshimet bëjnë me dije se një person ka hapur zjarr ndaj policisë.

Të armatosur dhe me snajpera, policia ka shkuar që të arrestoje shtetasin me iniciale R.K, i cili kërcenon me armë policinë. Policia ka shkuar në vendngjarje që të shoqërojë shtetasin me iniciale R.K, të cilit i ka rrethuar banesën.

Shtetasi me inicialet R.K dyshohet se vuan nga probleme te shendetit mendor dhe ka qëlluar me kallashnikov nga banesa e tij ndërsa ka kërcënuar edhe policinë duke mos pranuar të dorëzohet.

Fjalët Kyce

Partitë politike firmosën Marrëveshjen për Reformën Zgjedhore. A mendoni se Presidenti Meta duhet të dekretojë një datë zgjedhjesh në tetor të këtij viti?

Për t'ju bashkuar grupit të Faxweb.al në Facebook, klikoni Join Group
loading...

Artikuj të Ngjashëm

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Mund të Lexoni

Close