Shkarkoni aplikacionin e Fax Web

 


AktualitetFlashPolitikëTe FunditTe Gjitha

“Saimir Tahiri takoi në Gjermani avokatin e Habilajve”

Ish-kryeministri Sali Berisha ka hedhur sërish akuza ndaj Samir Tahirit. Aika publikuar mesazhin e qytetarit digjital I cili shkruan se Tahiri shkoi për të takuar avokatin e Habilajve.

Saimir Tahiri udhëtoi ditën e premte drejt Gjermanisë për arsye personale, ndrsa u kthye në mbrëmje vonë të dielën.

POSTIMI I BERISHËS:

Saimir Trafiku takoi ne Gjermani avokatin e Habilajve!

Lexoni mesazhin e qytetarit dixhital! sb

“Mirmbrema doktor. Nje fakt shume interesant dhurate nga Noriega per popullin Shqipetar. Sonte ne mbremje udhetova nga Rinasi drej Milano Malpensa bashke me bashkeshorten time. Sapo zbritem nga avioni na mori nje autobus dhe zbritem ne nje hyrje te pajisur me skaner dhe metal detector. Ushtruan kontroll personal per cdo pasagjer njesoj sikur kontrollohemi ne rastet para imbarkimit ne avion. Duket se autoritetet Italiane skane me besim tek kontrollet Shqipetare dhe tek “pastertia” e policise tone, sepse shembullin per ne e ka dhene ish-ministri i dashur Saje Qorri. E desha ti bej nje pyetje edhe atij: Ne Gjermani te kontrolluan ne ndonje dhome te vecante apo i re nga Gjermania per te shku me taku avokatin e byrazerave?! Kot per muhabet po pyes…
Flm Doktorr e uroj ta beni kete denoncim sepse vertet na kan vene nje njolle shume te keqe ne si popull edhe shtetit tone. Naten e mire!”

(B.H/FaxWeb)

 

 

 

 

Fjalët Kyce

Mendoni se duhet të hapen listat e partive dhe të ndalohen koalicionet parazgjedhore?

Për t'ju bashkuar grupit të Faxweb.al në Facebook, klikoni Join Group
loading...

Artikuj të Ngjashëm

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *