Shkarkoni aplikacionin e Fax Web

 


AktualitetFlashShowBizTe FunditTe Gjitha

Telenovela bëri namin në Shqipëri, aktorët Sadna dhe Alek përfshihen në skandalin e drogës

Një skandal i madh mediatik ka shpërthyer ditët e fundit në industrinë e televizionit pasi emra të njohur të ekranit akuzohen se kanë lidhje me trafikimin e lëndëve narkotike.

Ndër emrat e njohur të showbiz-it janë edhe dy aktorët e njohur Sara Khan dhe Angad Hasija të cilët për publikun shqiptar u bënë të njohur në filmin Bidai me rolet Sadna dhe Alek.

Hetimi ka nisur në industrinë e televizionit pasi aktorja Abigail Pande zbuloi 20 emra që i përkasin showbiz-it dhe sipas saj janë përfshirë në afera të jashtëligjshme si trafikimin e lëndëve narkotike.

Sakaq nga ana e aktorëve të njohur nuk ka patur ende një reagim zyrtar për të dhënë versionin e tyre.

Për t'ju bashkuar grupit të Faxweb.al në Facebook, klikoni Join Group
loading...

Artikuj të Ngjashëm

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *