Shkarkoni aplikacionin e Fax Web

 


AktualitetBotaFlashSocialeTe FunditTe Gjitha

“Sa jeni të gatshëm të sakrifikoni për të arritur famën”. Neveria vetëm për një “klik” më tepër, që do të çudiste botën

Fama për disa persona gjithmonë është një hap larg, mirëpo pyetja 1 milion dollarshe është se, “Çfarë do të bënit ju për të merituar famën?”

Nëse disa prej jush do t’i përgjigjeshin gjithçka, atëherë më duhet t’ju pyes “A arrin gjithçkaja juaj deri në këtë pikë?”

Chris Monroe, është një djalë nga SHBA, i cili ka një kanal në Youtube ku bën rrengje me kamera të fshehta. Deri këtu nuk ka asgjë të pazakontë ndërsa ajo çka do të çudiste dhe neveriste gjithë ndjeksit e tij, me miliona shikues nga e gjithë bota është vendimi i këtij të fundit për të bërë një video duke puthur të motrën.

Në fund të videos ai reklamon kanalin në Youtube të së motrës, dhe u thotë shikuesve që ta ndjekin, pasi është modele e shquar.

Mirëpo, pas klikueshmërisë së shumtë me më tepër se 7 milionë veta, dhe ngaqë lajmi rreth çmendurisë së tij zuri faqet e shumë mediave botërore, Monroe si la gjërat me kaq, por vendosi që ta çojë çmendurinë në fazën tjetër. Tani ka nxjerrë një video tjetër duke puthur të ëmën.

Po firmoset një peticion për ringritjen e Teatrit Kombëtare ashtu siç ishte më parë. Ju si mendoni:

Për t'ju bashkuar grupit të Faxweb.al në Facebook, klikoni Join Group
loading...

Artikuj të Ngjashëm

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *