AktualitetFlashKryesoreTe FunditTe Gjitha

Rrahja e inspektorëve të IKMT, del videoja ‘provë’ e policisë. Banorët: Këtu duken vetëm njerëz të frikësuar

Përplasja e djeshme në zonën e Astirit me 3 të plagosur, njëri prej tyre rëndë, ka çuar në pranga një shtetas dhe 8 të tjerë janë proceduar. Ky moment është fiksuar dhe në një video të siguruar nga faxweb.al të cilën policia e përdori dhe si provë për procedimin e 9 personave.

Në videon e suiguruar ekskluzivisht për faxëeb.al duken vetëm disa nga banorët me shkopinj në dorë të cilët largohen me shpëjtësi nga vendi ku ndodhi rrahja e 3 punonjësve të shtetit.

Vetë banorët shprehen se kjo nuk mund të përdoret si provë kundër tyre, pasi në video dallohen qartë vetëm persona që largohen të frikësuar nga shteti i tyre i korruptuar.

Albin Kurti kreu vizitën e parë të tij zyrtare në Shqipëri, po u vu re qartazi tensioni mes tij dhe Ramës sidomos për Shengenin Balkanik ....

Për t'ju bashkuar grupit të Faxweb.al në Facebook, klikoni Join Group
loading...

Artikuj të Ngjashëm

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *