Shkarkoni aplikacionin e Fax Web

 


AktualitetFlashShowBizTe FunditTe Gjitha

Roza Lati tregon vendin më të çuditshëm ku ka bërë s*ks

Fakti që flet gjithnjë pa dorashka është një nga arsyet pse publiku e pëlqen shumë Roza Latin. Kështu ka ndodhur edhe në intervistën e saj më të fundit për “Prive”, ku në 60 sekonda i është përgjigjur me sinqeritet shumë pyetjeve.

E pyetur nëse mban fotografi erotike, Roza u përgjigj: “Normale…”

Ndërsa pyetes “Cili është vendi më i çuditshëm ku ke kryer marrëdhënie seksuale”, Roza iu përgjigj: “Në ashensor”.

Fjalët Kyce

Mendoni se duhet të hapen listat e partive dhe të ndalohen koalicionet parazgjedhore?

Për t'ju bashkuar grupit të Faxweb.al në Facebook, klikoni Join Group
loading...

Artikuj të Ngjashëm

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *