Shkarkoni aplikacionin e Fax Web

 


AktualitetTe FunditTe Gjitha

Revoltohet Florjan Binaj: T’ju quash kafshë ju bën nder se asnjë kafshë nuk i dëmton pyjet si ju. Mjaft!

Teksa situata e zjarreve që ka marrë përmasa alarmante në ditët e fundit, në lidhje këë situatë dramatike ka reguar ashpër aktori i njohur, Florjan Binaj.

Ai shkruan se mjaft i vutë flakën kodrave, maleve dhe pyjeve për të zbavitur idiotësinë tuaj, mendoni për ata zjarrfikës e punonjës të shkrete që nuk po bëjnë dot pushimet verore, nuk po rrinë me familjet e tyre.

“MJAFT!!!O ju banorë të padennë të kësaj toke që quheni dhe ju shqiptarë, mjaft i vutë flakën kodrave, maleve dhe pyjeve për të zbavitur idiotësinë tuaj…T’ju quash kafshë ju bën nder se asnjë kafshë nuk i dëmton pyjet si ju…Asnjë pushtues nuk i ka vënë zjarrin pyjeve siç po e bëni ju!

Nëse nuk doni tia dini as për pyje, as për kodra, as për florën dhe faunën(që nuk keni si ta dini) mendoni për ata zjarrfikës e punonjës të shkrete që nuk po bëjnë dot pushimet verore, nuk po rrinë me familjet e tyre dhe po rrezikojnë jetën vetëm prej çmëndurisë tuaj…MJAFT!” Shkruan aktori. (S.SH/Shuplaka)

 

Fjalët Kyce
Për t'ju bashkuar grupit të Faxweb.al në Facebook, klikoni Join Group
loading...

Artikuj të Ngjashëm

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *