Shkarkoni aplikacionin e Fax Web

 


AktualitetFlashKryesoreTe FunditTe Gjitha

Regjistrohet një tjetër viktimë nga Covid-19 te bluzat e bardha, ndërron jetë mjeku i njohur korçar (Emri)

Mjekësia shqiptare sot ka humbur një njeri me vlera, një profesionist që përpos punës së tij të palodhur, njihej edhe si një njeri dhe qytetar model. Mjeku i njohur gjinekolog Adhon Polena ka ndërruar jetë ditën e sotme si pasojë e Covid.

Të gjithë e njohir si një nga gjinekologët më të mirë të Korçës, një ikonë të qytetarisë. Ai u nda nga kjo botë në moshën 75-vjeçare, pasi nuk mundi ta mposhtë dot virusin e rrezikshëm.

Doktor Adhoni do të mbahet mend si një nga intelektualët korçar, një familjar me vlera dhe një qytetar i rrallë. Adhon Polena është djali i doktorit të njohur Sotir Polena.

(R,G/Faxweb.al)

Për kë do të votoni në zgjedhjet e 25 prillit?

View Results

Loading ... Loading ...
Për t'ju bashkuar grupit të Faxweb.al në Facebook, klikoni Join Group
loading...

Artikuj të Ngjashëm

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.